Yeni Supra için hazırlanan gövde kiti ve tüm diğer modifiye parçaları Japonya’da satışa sunulmuş bile.

Yenilenen 2019 Toyota Supra, bilindiği üzere A90 kodlu meşhur ve Supra denilince ilk akla gelen Supra’lardan çok daha farklı bir tasarım şekline sahip.

İlginizi Çekebilir: Japon Otomotiv Devi Toyota Ortalama Emisyon Değeriyle Rekor Kırdı

Aynı zamanda da bu yeni Supra’lar, BMW Z4 modeli ile ortak üretildi ve gerek motor seçenekleri, gerekse tasarım şekilleri ile çok fazla ortak şeyi paylaşıyorlar.

Otomotiv devi Toyota’nın otomobillerini daha performanslı ve özel hale getiren TRD departmanı ise yeni Toyota Supra için hazırlamış olduğu modifiye paketini 2019 yılının başlarında tanıtmıştı.

 

 

Şimdi ise bu modifiye paketini Japonya’da satışa sunduğunu açıkladı ve de aracın modifiye parçaları ile donatılmış halinin canlı görüntülerini paylaştı.

TRD’nin hazırlamış olduğu bu gövde kitinin canlı görüntülerini haberimizde paylaştık. Canlı denilmesinin sebebi ise TRD 2019 yılının başlarında paylaştığı görünütüler bilgisayar tasarımı yani “render” şeklindeydi.

Gövde kitindeki detaylara baktığımızda ise TRD’nin karbonfiber takviyeli plastik malzeme kullandığını görmekteyiz.

 

 

Bu malzeme sayesinde hem dayanıklı hem hafif olan gövde kiti;

ön lip,

yan marşpiyeller,

arka tampon ekleri,

bagaj üstü rüzgarlığı gibi birçok parçadan oluşuyor.

Ayrıca da TRD, aracın tasarımı ile uyumlu olacak 19 inç spor ve hafif jantlarda araca eklenmiş ve parlak siyah renge bürünmüş.

TRD departmanı, Toyota Supra için hazırlanan bu modifiye paketini şimdilik sadece Japonya’da satışa sundu.

İlginizi Çekebilir: 2021 Toyota Corolla Konsepti, Fiyatı ve Önizlemesi!

Bu modifiye paketinin fiyatını merak edenler için satış fiyatı 18 bin dolar ülkemize gelmesi için bir hayli bekleyecek gibiyiz. 🙂 🙂 🙂 😃😃

Ama ülkemizde satışta olan Toyota modelleri için tüm kampanyaları takip edebilir. Hemen kampanya da bulunan Toyota Camry için size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

17 YORUMLAR

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin