Peugeot Yeni Expert Traveller ile sürücü ve yolcular için VIP konfora sahip yeni versiyonu ile oldukça ilgi çekici. Teknolojinin nimetlerinden de çok iyi istifade edilerek tasarlanan araç konfor ve güven odaklı.

Yeni Peugeot Expert Traveller, 9 kişilik kapasitesiyle Combispace sınıfına iddialı bir giriş yapıyor. 5300 mm uzunkluğa ve 1900 mm yüksekliğe sahip araçta EAT6 tam otomatik şanzımanla kombine edilen 180 HP’lik ve manuel şanzımanla kombine edilen 150 HP’lik iki farklı 2.0 BlueHDi Euro6 motor seçeneği sunuluyor. Peugeot Expert Traveller’in Türkiye satış fiyatı 133 bin TL’den başlıyor.

Geniş bir müşteri yelpazesi için tasarlanan araç çeşitli görevlerinde üstesinden gelecek niteliklere sahipç. Ferah ve konforlu kabini ile yolcularını en iyi şekilde ağırlarken sürücüsü için de yine aynı konfor ve ferahlığı sunuyor.

Peugeot tasarım bölümü, markanın binek ve SUV modellerinin yeni tasarım dilini Expert Traveller’a da taşımış. Böylece güçlü ve zarif hatlara sahip bir tasarım elde edilmiş. Modüler EMP2 platformundan yararlanılarak geliştirilen yeni şasinin de; üstün sürüş özellikleri ile verimli ve sınıf rekortmeni tüketim değerlerini beraberinde getirdiği açıklanıyor.

Yeni Peugeot Expert Traveller’i yakından incelemek ve fiyat teklifi almak için tıklayın

 

Motor ve Fiyat seçenekleri:

Expert Traveller Standart UZUN 2.0 BlueHDi 150 hp S&S: 133.000 TL

Traveller Standart UZUN 2.0 BlueHDi 180 hp EAT6 Tam Otomatik S&S 145.000 TL

Peugeot Expert Traveller yolcularına son derece prestijli bir dış tasarım sunuyor. Platformunun mükemmel mimari verimliliği sayesinde, Peugeot Expert Traveller 9 kişilik yaşam alanı ve 1.300 litrelik bagaj hacmi sunuyor. Söz konusu bagaj hacmi tamamen çıkartılabilen 2. ve 3. sıradaki koltuklar ile 4.900 litreye kadar arttırılabilirken, 3. sıraya giriş kolaylığı da dikkat çekiyor. Basit bir hareketle öne doğru katlanan koltuk mekanizması sayesinde arka koltuk sırasına geçiş için son derece geniş bir açıklık ortaya çıkıyor.

Her zaman daha konforlu ve güvenli bir sürüş sunmak üzere Peugeot Expert Traveller; Yorgunluk Tespit Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi ve Visiopark 1 (180 Derece Arka Kamera) gibi en yeni sürüş destek sistemleriyle donatıldı. Opsiyon olarak Adaptif Hız Sabitleyici, Hız Levhası Tanıma Sistemi, Şerit Takip Sistemi ve Akıllı Işık Sistemi gibi donanımlar sunuluyor. Yine opsiyonel olarak; Aktif Hız Sabitleme Sistemi, Çarpışma Uyarı Sistemi ve Aktif Güvenlik Freni olmak üzere üç özel donanımı içeren Sürüş Asistan Paketi de sunuluyor.

İlk görüşten itibaren Peugeot Expert Traveller, güçlü, zarif tasarımını ve modern ön yüzünün gücünü hissettiriyor. Dikey ızgarası, LED sürüş farları ve Xenon ön farlar zerafeti tamamlarken, 17’’ alaşımlı jantlar ve ekstra karartılmış arka camlar karizmasını güçlendirerek araca değer katıyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, Peugeot Traveller hem bireyler hem de işletmeler için çoğu ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanmış. Travelle aile gezileri ve seyahat için iyi bir seçim olabilir. Zaten temel konfigürasyonda, araçta ön klima kontrolü ve arka klima kontrolü, iki sıralı koltuklar (kılavuzlar üzerinde sürgülü, ek bir alet kullanılmaksızın çıkarılabilir) ve 8 hoparlörlü bir radyo bulunuyor. Güvenlik açısından, araba Euro NCAP kaza testini başarıyla geçti ve genel sıralamada beş yıldız kazandı.

Yeni Peugeot Expert Traveller Resimleri

1 YORUM

  1. Efsane bi panelvan iç hacmi cok geniş tam Türk aileleri için tasarlanmış gibi aileye yeni üyeler katıldığında ilk düşüneceğim araç Peugeot Expert Travelle

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin