Türkiye lansmanı bu hafta içerisinde gerçekleşen Yeni Opel Combo modern ve yepyeni görüntüsü, iddialı donanımları ve 8 ileri otomatik şanzımanıyla piyasada ciddi bir rekabet ortamı yaratacak gibi görünüyor. Crossover tercih edenler için 2020 Opel Combo harika bir alternatif de olabilir.

Yüksek standartlara sahip olan Yeni Opel Combo fiyatı ise 122 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Nissan GT-R Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

Araç dış tasarım olarak ön yüzde Opel markasının yeni modern görünümünü barındırıyor. Aracın kısa kaput yapısı ön görünüme bir farklılık kazandırmış. Yan tarafından yer alan belirgin bombeler araca sportif ve dinamik bir görünüm kazandırmış. Aracın arka tarafında ise çıkıntılı dikey uzanan farlara yer verilmiş. Ayrıca aracın donanımlarını destekleyen LED farlar, krom detaylarla süslenmiş ızgara araca çok daha dinamik bir hava kazandırmış.

Yeni Opel Combo modelinde iç tasarıma da oldukça önem verilmiş. Aracın iç dizaynı oldukça ergonomik olarak düzenlenmiş. Aracın en üst paketinde sunulan panoramik cam tavan araca içini inanılmaz bir ferahlık hissi vermiş. Yeni bir iç mekân görüntüsüne kavuşan Yeni Opel Combo, ticari hissinden çok bir spor otomobil hissiyatı veriyor. Aracın içerisinde yer alan dokunmatik ekran, dijital klima bölmesi ve vites topuzu yerine kullanılan yuvarlak joystick insana oldukça keyif veriyor. Bunun dışında ticari sınıf araçlarda yer alan eşya gözü alanları kullanan kitle için düşünülen eşya gözü alanları da oldukça iddialı. Araç içerisinde toplam 186 litre hacme sahip bir saklama alanı yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: 2020 Ford Focus Hibrit ve 2020 Ford Fiesta Hibrit elektrikli geliyor

Aracın güvenlik donanımlarına baktığımız zaman ise şerit takip sistemi, geri görüş kamerası, park sensörü gibi donanımlara yer verildiğini görüyoruz.

Yeni Nesil Opel Combo modelini, fiyatı ve teknolojik donanımları ile SIFIRARACAL.com sitesi üzerinde bulabilir, muadilleri ile kıyas yapabilirsiniz. Ayrıca tüm marka-model araçları SIFIRARACAL.com sitesi üzerinde bulabilir, dilediğiniz araç için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin