Yeni Dacıa Duster Roadshow Türkiye’yi Geziyor!

Yeni Dacıa Duster geçtiğimiz mart ayında satışa sunulmuştu. Dacıa ailesi olarak bir roadshow organizasyonu düzenlendi ve Türkiye’yi gezmeye başladı.

Toplamda 12 ayrı şehri kapsayacak olan roadshow organizasyonu ile Yeni Dacıa Duster “ Yeni Duster’ın Hakkını Ver “ sloganı eşliğinde otomobil sever ve otomobil tutkunları ile buluşuyor. Organizasyona katılan kişiler Yeni Duster’ın test sürüşünü yakalama fırsatı bulurken katılımcılara bir de sürpriz olarak sanal gerçeklik dünyasıyla Yeni Dacıa Duster’ı deneyimleme fırsatına sahip oluyorlar.

 

 

Sanal gerçeklik dünyası için özel olarak hazırlanmış platformda off – road parkuru profesyonel eğitmenlerle birlikte katılımcılara sunuluyor. Parkur alanına yerleştirilmiş Buzul, Orman ve çöl konseptleri ile üç ayrı ortama sahip platform katılımcılarına sanal gerçeklik gözlükleri eşliğinde Yeni Dacıa Duster’ı deneme fırsatı buluyorlar.

Holelons gözlüğünü Microsoft yeni piyasaya sürmüştü. Dacıa da Yeni Duster Sürüş Asistanı parkurunu Holelons gözlüğü ile gerçekleştiriyor. Bu sayede de sürüş deneyimini bambaşka bir şekilde göstermiş oluyor.

 

 

Dacıa ailesi Yeni Duster’ı kullanıcıları ile buluşturmak için aşağıda yer alan 12 ayrı ili seçti. İşte Dacıa ailesinin test sürüşü ve sanal gerçeklik platformu için gezeceği iller ;

Adana, Kayseri, Ankara, Trabzon, Antalya, Gaziantep, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Eskişehir ve  Kocaeli şanslı iller arasındadır. Tüm otomobil tutkunları ve özellikle Dacıa severler ile buluşulacak olan Yeni Duster roadshow organizasyonu 13 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul’da son bulacak.

Bir Cevap Yazın