2017 ve 2018 yılında segmentinde dünyanın en çok satan SUV modeli Toyota Rav4 tamamen yenilendi.

Toyota yetkililerinin yapmış olduğu açıklamaya göre, Türkiye’de 2019 yılının 2. Çeyreğinde hibrit versiyonu satışa sunulacak. Beşinci jenerasyon Toyota Rav4 üst düzey performans, karakteristik bir tasarım, kapasite ve güvenlik sunuyor.

Yeni Toyota Rav4 Hybrid artan gövde dayanımı daha alçak ağırlık merkezi, yol tutuşu, yüksek konforu, geniş iç hacmi ve 580 lt bagaj hacmi ile sınıfında lider.

 

 

İlginizi Çekebilir: Yeni Audi A6 İncelemesi

İlk Toyota Rav4 1994 yılında dünya pazarına yepyeni segmentle gelen model şimdi beşinci jenerasyonu Rav4 Hybrid ile bir adım öne çıkıyor. Toyota’nın TNGA-K platformunu kullanan ilk Suv model Rav4 Hybrid sessizliği, kabinde arttırılan konforu ve geniş iç hacmiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İlginizi Çekebilir: 2019 Renault Clio’nun Teaser’ı yayınlandı 2019 Renault Clio’nun tanıtımı yapılacak

 

 

Yeni Toyota Rav4’ün Türkiye’de satışa sunulacak hibrit versiyonu kendi kendine şarj eden güç ünitesi ile sınıfında yine benzersiz. 222 bg güce sahip Yeni Rav4 2.5 lt hibrit motor ve elektrikli dört çeker AWD-i sistem ile zor şartlarda en iyi performansı sunuyor.

Rav4’ün vazgeçilmez özelliği yeni tasarımda ve çeviklikten ödün vermiyor. Uzunluğu 4600 mm olan yeni model uzunluk olarak mevcut olan jenerasyondan farklı olsa da gövdenin ön ve arka uzantılarında eksiltme olsa dahi aks mesafesindeki 30 mm artış ile konforu ve ferah iç mekan sunuyor.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin