Yeni Suzuki Jimny şu ana kadar başarılı işlere imza atıyor. Dünya genelinde pek çok pazarda yüksek satış rakamlarına ulaşan Yeni Suzuki Jimny firmanın göz bebeği. Jimny birçok konsept versiyona sahip.  Yeni Suzuki Jimny modelinin şimdiye kadar hiç görmediğiniz bir versiyonu da bulunuyor. Suzuki Jimny 6×6!

İlginizi Çekebilir: 2018 Yılının En Az Arızalanan Otomobilleri

SPK Designs tarafından dijital çalışma, kutu şeklinde bir tasarıma sahip olan Yeni Suzuki Jimny’nin altı tekerlekli halini görmemizi sağlıyor. Video sayesinde tasarım aşamasının nasıl ilerlediğini de görüyoruz.

 

 

Aks ve gövdeyi genişleten tasarımcılar, G-Serisi 6×6’dan dizayn için ipuçları almış diyebiliriz. Off-Road lastik ve ön tamponda bulunan vinç Yeni Jimny modelini araziye hazır hale getirmiş. Son olarak, otomobil üzerinde arkada fark edilen ekstra donanımlar ve tavan bölmesi Jimny modelindeki değişimi tamamlamış.

Yeni Suzuki Jimny 6 aydır piyasada olduğu için altı tekerlekli modelini üretecek mi bilemiyoruz ama Jimny modelinin satış rakamlarına bakacak olursak 6×6 Jimny modeli de piyasaya hâkim olacak gibi görünüyor. Bize soracak olursanız 6×6 modeli konsept olarak kalacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: 2019 Toyota Prius, Performans Dokunuşlarıyla Geliyor

Yeni Suzuki Jimny ve diğer marka model otomobiller ile ilgili güncel haberleri SIFIRARACAL.com sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz otomobilleri karşılaştırarak size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin