Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtımı gerçekleştirilecek olan modele 2 farklı elektrikli araç eşlik edecek.

2019 Cenevre Otomobil Fuarı’na gün geçtikçe yaklaşmaktayız. Bu da bir tek anlama Fuar’da bol bol teaser araçlar tanıtılacak. İsviçre’de kesin olarak bulunacak bir başka modelin daha teaser’ı ile birlikteyiz. Japon otomobil üreticisi Subaru, 2 elektrikli model ile çıkacağı sahneye Viziv Adrenaline adını verdiği konsept modeline de yer verecek.

İlginizi Çekebilir: 2020 Renault Megane İlk İzlenimler

Yeni konsept daha önce görmüş olduğumuz Viziv konseptlerine benzer bir yapıya sahip olacak. İlk baktığımızda crossover gibi olduğu görünen yüksek sürüşlü aracın sadece 2 kapısı bulunmaktadır. Son dönemlerde de otomotiv üreticilerinin sıklıkla kullandığı dikiz aynası yerine kamera sistemleri, Viziv Adrenaline’de de bulunacak gibi görünüyor.

Yüksek sürüşe sahip Subaru’nun kaputununun üzerinde de ufak ufak deliklerin olduğu görülüyor. Bu durumda Adrenaline konseptinin kalbinde halen bir içten yanmalı motor olduğunu işaret etmektedir. Panelleri ve kalın çamurlukları crossover’ın görünümü değiştirirken, C şeklini alan Led ön farları daha önce de gördüğümüz Viziv konseptlerini andırıyor.

İlginizi Çekebilir: Dacıa Duster Yeni Nesil Benzinli Motor İle Daha Keyifli

Adrenaline kelimesi elimizde yüksek performanslı bir konsept model olduğuna işaret etmektedir.  Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak araç hakkında kesin olarak resmi detaylar açıklanmadığı için şimdilik tahmini olarak düşünüyoruz.

Pekala bu konseptin Subaru’nun geleceğindeki önemi nedir? Viziv Performance STI konsepti yeni jenerasyon WRX STI’nin ilk sürümü de olabilir. Viziv Tourer konsepti ise WRX wagon modelinin geri döneceğinin işareti de olabilir. Kısaca söyleyebiliriz ki Subaru yeni konseptiyle ürün gamında değişiklik yapması bekleniyor.

1 YORUM

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin