Sadece Türkiye için tasarlanan yeni Ford Focus modeli; sedan, hatchback ve station wagon gövde tiplerinden oluşuyor. Üç farklı donanım paketinden oluşan otomobil 135 Bin TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye pazarında alıcısını bekliyor.

Ford Otosan Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk, Ford araçlar arasında Focus modelinin önemli bir yeri olduğunu belirterek, Focus modelinin marka satışlarının yüzde 56’sını oluşturduğunu ifade etti. Focus’un sadece Ford Otosan için değil, Türkiye için de önemli bir model olduğunu belirten Yücetürk, Focus’un sedan versiyonunun Türk kullanıcısının ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirildiğine dikkat çekti. Yücetürk, “Sıfırdan bir sedan araç olarak tasarlanan Focus’un Avrupa’da sunulacak donanım paketleri, müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları çerçevesinde pazarlama ekibimizin yönlendirmesiyle oluşturuldu” dedi.

Ford markası “akıllı şehirler, akıllı araçlar” olarak adlandırdığı gelecek misyonunda Focus modelinin başrol olacağını belirtti. Yeni Focus modelinin günümüz dünyası ile geleceğin akıllı dünyası arasında önemli bir köprü olacağı ifade edildi.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin