Türkiye’nin en çok satan markası Renault, Ekim ayına özel kampanyaları ile zirvedeki yerini korumak istiyor. Renault neredeyse tüm modellerinde birbirinden farklı kampanyalar uygulamaya devam ediyor.

Sıfır araç piyasasında en hareketli markaların başında Renault geliyor. Renault ürün yelpazesinin genişliği ve rakiplerine göre uygun fiyat avantajları ile 2017’nin ilk sekiz ayında en çok araç satan marka oldu. Şimdi hemen Renault’un Ekim ayına özel sunduğu kampanyaların detaylarına geçelim.

 

 

Renault’un beğenilen modelleri arasında ilk sıralarda sayabileceğimiz Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB, Kadjar ve Captur Ekim ayına özel 30.000 TL ve 12 aya ya da 12.000 TL ve 36 aya kadar %0 faiz fırsatları ile sunuluyor.

 

 

KANGOO ailesi’ne özel bir önem gösteran Renault, Ekim ayında Kangoo Multix ve Kangoo Express sahibi olmak isteyen müşterilerine, 10.000 TL peşinat ve maksimum 48 aya varan vade için %0,99 faiz imkanı sunuyor. Ayrıca dileyenler, daha fazla peşinat ödeyerek 30.000 TL kredi ve 12 aya ya da 12.000 TL kredi ve 36 aya kadar %0 faiz fırsatından da yararlanabilecek.

Renault’un yıldızı Megane Sedan yüzde sıfır faiz oranları ile satılıyor.Ekim ayında Megane Sedan satın almak isteyenler, 20.000 TL ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatından yararlanabilirler. Yalnız şunu hemen belirtelim ilgili kampanya koşulları, Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 bg versiyonu için geçerli değildir.

 

TALISMAN ve SYMBOL modellerine özel %0 faiz

Ekim ayında Talisman ve Symbol satın almak isteyenler, 12.000 TL ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatından yararlanabilirler.

 

MASTER ve TRAFIC modellerine özel faiz oranları

Ekim ayında, Master ve Trafic modellerinin satın alımlarında, 30.000 TL kredi ve 18 aya kadar %0 faiz fırsatı sizleri bekliyor!

 

Renault marka araçların ikinci el piyasasında da değer kaybı yaşaması özellikle ülkemizde ki Renault sirkülasyonunu düşündüğümüzde gerçekten çok zor. Hal böyle olunca Renault marka araçların ülkemizde çok satmasının sırrını geniş model yelpazesi ve uygun fiyat avantajları ile açıklanabilir.

Renault modellerinde size özel fiyat teklifleri almak için hemen tıklayın.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin