İngiliz araç üreticisi, pazar da amiral gemisi olarak bilinen modeli Range Rover üzerinde makyaj tazeleyerek lüksü daha da hissedilebilir hale getirdi.

Aracın ön ızgarası markanın son çıkan modeli Velar’ da olduğu gibi değiştirilmiş.

Araçta egzoz çıkışları arka tampona yerleştirilmiş. Güncellenen stop grubuyla beraber, 2 yeni renk ve 6 farklı jant seçeneği eklenmiş. Black Exterior Pack’te logolar, kapı kolları ve trim parçaları siyah renkte sunulurken, Shadow Exterior Pack’te bunlar Shadow Atlas olarak geçen gri tonunda karşımıza çıkıyor.

Ve asıl operasyon kabin kısmında yapılmış. Kısacası anladığımız Velar ile başlayan değişim aynı şekilde devam etmiş. Velar da olduğu gibi en iyi medya sistemleri, Touch Pro Duo ekranı ve daha fazlası araca değer katıyor.

Ön koltuklar daha derin ve geniş olarak tasarlanmış. Isıtmalı kol dayamaları 24 farklı yöne ayarlanabiliyor. Diğer bazı detaylar ise çok renkli ambiyans aydınlatması, kabin hava iyonizasyon sistemi, bileğinize taktığınız ve çeşitli spor aktivitelerinde normal anahtardan sizi kurtaran ‘activity key’ gibi özellikleri içeriyor.

Arka koltuklarda yine  genişletilmiş ve 25 farklı masaj seçeneği eklenmiş. Arka koltukları 2 kişilik uçak konforuna ulaştırmayı hedefleyen Rear Executive Class opsiyonunda ise değişiklikler yapılmış. Sırt kısmı artık 40 dereceye kadar yatabiliyor. Daha önce sabit olarak sunulan ve ortadaki 3. koltuğun yerini alan kol dayama kısmı artık tamamen elektrikli ve tek bir tuşa basılarak modeli tekrar 5 kişilik bir SUV’ ye çevirebiliyor.

Sözü daha fazla uzatmadan resim ve videolara geçelim;

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin