2019 yılında kullanıcıları ile buluşacak olan Porsche 718 T Boxster ve Cayman, performans verileri ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Türkiye’deki yüksek vergilendirme probleminden dolayı Porsche 718 ailesi 1 milyon TL’yi bulan rakamlarda görülüyor. Ürün gamına baktığımızda ise giriş seviyesine nitelendirilecek donanımda. Yurt dışındaki ülkelerde ise kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiş olan Porsche, 2019 yılı ile birlikte işin içerisine birde “T” rozetini dahil ediyor.

 

 

İlginizi Çekebilir: Aracınız kışa hazır mı?

2019 yılında Porsche markasının 718 T Boxster ve Cayman olarak iki ayrı gövde seçenekleri ile sahip olunacak modellerin motor bölümünde 2.0 lt lik turbo dört silindir makine kullanıcılarını bekliyor olacak. Kaputun altında motor boyutlarına rağmen oldukça iddialı performans verileri vaat ediyor.

 

 

Porsche 718 T modelinin teknik verilerine baktığımızda

Rakamsal verilerine baktığımızda beslemeli motorun 300 bg güç ve 380 Nm tork değerleri ile hizmet ettiğini görüyoruz. Şanzıman ayağında 6 ileri manuel seçeneğiyle satılacak olan model ayrıca PDK şanzıman ile de sahip olunabilecek.

 

 

Porsche 718 T Boxster ve Cayman modeli 0’dan 100’e 4,5 sn ulaşıyor.

Fabrika verilerine göre modolin maksimum ulaştığı sürat ise 275 km/s olarak belirtiliyor. Söz konusu Porsche markası olunca hem altyapı olarak hem de sürüş dinamikliği bakımından oldukça zengin destekler sağlıyor.

 

 

İlginizi Çekebilir: Mustang Yeniden Yollarda

Modelin tasarım içeriklerine göz attığımızda

Süspansiyon yönetim desteğinde yükseklik değeri 20 mm daha düşürülerek 718 T ailesi arkada bulunan kilitli diferansiyeli ve tork yönetim teknolojisi üst seviye sürüş dinamikliği sunuyor. Yeni gelecek modeller ile birlikte en büyük değişikliği kullanıcılarının isteği üzerine multimedya sistemi çıkarıyor.

Sıfır km araçlar, Opel modelleri, ikinci el araba ve sahibinden ikinci el arabalar için sıfıraracal.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin