Şehrin yoğun trafiğine küçük tasarımı sayesinde başarılı bir şekilde uyum sağlayan MINI Cooper 3 Kapı sahip olduğu üstün teknolojik özellikler ve kompakt tasarımı sayesinde size küçük ama kullanışlı bir otomobile sahip olma fırsatı sunuyor.

Şehrin yoğun trafiğine küçük tasarımı sayesinde başarılı bir şekilde uyum sağlayan MINI Cooper 3 Kapı sahip olduğu üstün teknolojik özellikler ve kompakt tasarımı sayesinde size küçük ama kullanışlı bir otomobile sahip olma fırsatı sunuyor. Kullanılan üstün teknolojik özellikler aracın seviyesini bir üst kademeye taşırken yenilenen özellikleri de aracın sürüş deneyimini katlıyor.

Aracın iç donanımında kullanılan iç aydınlatma detayları gece sürüşünü büyük bir keyif haline getirirken aynı zamanda aracı kullanırken ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri daha sağlıklı bir şekilde almanızı sağlar. MINI Cooper 3 Kapı 2015 tasarımı ile kıyaslandığında 2016 tasarımında pek çok detayın daha da geliştirildiği görülürken özellikle de teknolojik donanımın oldukça iyileştirildiği fark ediliyor.

Araçta kişiselleştirme seçeneklerinin bulunması ise hem aracınıza kişisel zevklerinizi yansıtmanıza olanak sağlıyor hem de istemediğiniz özelliklere para ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. MINI Cooper 3 Kapı modelinde toplam 4 kişilik oturma alanı sunulurken MINI Cooper 5 Kapı modelinde ise oturma alanı 5 kişilik oturma alanı bulunmaktadır.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin