Koluman Grup yatırımlara devam ediyor.

Türkiye’de Mercedes satışlarının yaklaşık %25’ini tek başına yapan Koluman Motorlu Araçlar A.Ş. nin sahibi Koluman Grup, tüm işlerini tek bir şirket üzerinden gerçekleştiriyor.

koluman showroom

Koluman Grup içerisinde bulunan ilk Peugeot satış ve servislerini Mart ayında Gaziantep ilimizde hizmete başlayacağını duyurdu. Yeni segment araçlarını otomobil tutkunlarına göstermek için Gaziantep’de 2500 metrekareye yakın otomobil showroomu ve 1500 metrekareye yakın servis yeri kurdurdu.

Geçen yıl Koluman İstanbul Levent’te Mercedes’in tasarımı ve şıklığı ile alıcılarını büyüleyen lüks otomobil showromunu hizmete açmıştı. 2020 yılında ise İstanbul Samandıra’da da daha da büyük Mercedes otomobil showroomunun açılacağını duyurdu.

Altuğ Erciş:”Müşterilerimize daha iyi hizmetler verebilmemiz için hep en iyi kararları almaya çalışacağız.” Dedi.

Peugeot markası ile Gaziantep’te kurulan tesisi şirket bünyesine alarak ikinci bir marka olmuşturmanın radikal bir karar olduğunu söyleyen Koluman’ın Genel Müdürü olan Altuğ Erciş 2 milyar liranın üzerinde olan ciro ile Mercedes Türk A.Ş. nin Türkiye’de ana bayilerinden biri olduklarını dile getirdi.

Koluman showroom Görsel

Altuğ Erciş sözlerine:” Tüm yurt genelinde 5 adet şubemiz, 8 adet showroomumuz ve 750 kişilik çalışan personelimiz ile müşterilerimize en iyi ve en güzel şekilde hizmet verdiğimize inanıyoruz. Lüks otomobil ve temsilcisi olduğumuz markanın satış ve servisinde geçtiğimiz yıl zor süreçler atlatsakta yılmadan hizmet kalitemizi müşterilere başka markalar ile de buluşturma kararı aldık.” dedi.

Geçtiğimiz 2017 yılında bir önce ki yıla göre lüks segmentte büyük düşüşler yaşandı. Koluman Grup olarak bir daralma yaşadığımızı söylemeliyim.

Yine de planlamış olduğumuz yatırımlara hız kesmeden devam etme kararlığını sürdürerek Mercedes markası ile 33 yılı aşan satış ve servis tecrübemizi büyütme ve genişletme kararı aldık. 2018 yılındaki yatırım hamlemizi Peugeot markası ile tanıştıracağız. Müşterlerimizin karşısına bu yıl yeni yatırım ve sürprizlerle çıkacağız. Daha fazla illerde de yatırımlar yaparak Koluman Grup hizmet kalitesini daha çok müşterimize sunacağız.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin