Karsan ABD’de üretim yapacak !

Yerli üretimde toplu ulaşım araçları ile kendinden çokça bahsettiren Karsan, ABD’nin ticari taşımacılık alanında lider olan Morgan Olsa ile birlikte sağladıkları iş birliklerini bir adım  daha öteye taşıdı.

Modern ve teknolojik araçlar üreten Karsan’ın her iki fabrikası da Bursa’da yer almaktadır. Geçen yıl ABD pazarını hedefleyen Karsan, Kuzey Amerika için tasarlamış olduğu araçlarını Morgan Olsa ile imzaladı.

Yerli üretici Karsan, Amerika da ticari taşıma alanında lider olan Morgan Olsa ile iş birliği sağlayarak anlaşmasını bir adım öteye taşıdı.

 

Karsan

Morgan Olsa’ un çalışma tesislerinde iki şirket mütabaka sağladı. Ortak olarak ABD de üretecekleri proje için el sıkışıp anlaştılar. Bundan dolayı Karsan’nı ABD için özel olarak tasarlamış olduğu araçların üretimi Morgan Olsa’ nın tesislerinde üretilecek.

Karsan’ın CEO’su Okan Baş sözlerinde: “ Kentsel kesimlerin karmaşık taşımacılıklarını ele aldığımızı Morgan Olsa ile de bir anlaşma sağlayarak Kuzey Amerika için özel olarak tasarlamış olduğumuz projeyi büyük bir titizlikle gerçekleştireceğiz.” dedi.

Ticari taşımacılıkta alanında lider olan Morgan Olsa gibi bir firma ile ortak çalışma sağladıklarını ve Kuzey Amerika için tasarlamış oldukları projeyi gerçekleştirmekten onur ve gurur duyduklarını da dile getirdi.

Karsan ve Morgan Olsa  böyle bir sektörde hiçbir benzeri olmayan bir ortaklık sağlamış oldular.

 

Karsan Görsel

 

Morgan Olsa’nın sahipleri ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye’de bulunan Karsan’ın çalışmalarını, başarılarını, gerçekleştirmiş oldukları projelerini çok beğendiklerini ve Kuzey Amerika için özel olarak tasarlamış oldukları projeden de çok etkilendiklerini söylediler. Karsan ile güzel bir çalışma yürüteceklerini de dile getirdi.

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin