Jeep ve Land Rover’ın 2018 Kararları !

0
1648

jeep vs land rover

Jeep ve Land Rover’dan Haberler

Jeep ve Land Rover ise 2018 yılı için birtakım yenilikler yaptıkları görülüyor.

İngiliz marka Land Rover, alanında bir uzman olarak görülür. Makyajlı Land Rover modeli ve yeni Land Rover Sport modelleri ile bu yılın en çok sevilecek araçları arasında. 2018 Land Rover Sport Phev ise kullanıcılarını çok etkileyecek gibi görünüyor. Böylesine güçlü bir araç için hybrit versiyonunu sunmak gerçekten cesaret gösteren bir davranış bu modeli ise bu ay satışa çıkaracaklarını söylediler. Haziran aylarında ağır arazi koşullarını sevenler için Land Rover Discovery SVX versiyonu da satışa çıkaracaklarını duyurdular.

Land Rover Elektrik

Bilindiği üzere Jeep Wrangler markanın sembol modellerinden biridir. Jeep markasının amiral gemisi Wrangler modeli 2018 için yenilendi. Yeni Jeep Wrangler Türkiye’de 2018 yılının son baharında olacak.

Jeep snow

Wrangler’da yapılan değişikliklere gelelim. 2018 model Wrangler tasarımında pek bir değişiklik yapılmamış. Ancak kör nokta uyarı sistemi, LED far teknolojisi, çapraz trafik alarmı, çift bölgeli otomatik klima önemli teknik detaylar yapılmış. Apple ve android cihazlar için de önemli dijital entegrasyonların yapıldığı görülüyor.

Jeep fast

Daha önce 2,8 litre olan motor için artık 2,0 litre versiyonu sunulacak. 2,0 litrelik benzinli turbo motorlu Wrangler Türkiye’de hem vergi konusunda hem de performans konusunda çok sevileceği görülüyor.

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin