Audi’nin kendisini yollarda kanıtlayacak olan Yeni A6 modeli satışlardan ince detayları ve fotoğrafları ile gün yüzüne çıkmaya başladı.

Audi’nin A8 modeli ve A7 modelinin ardından yeni jenerasyonda tasarım ve teknoloji bir araya getirilerek binek otomobil olacak olan Yeni A6 modeline ilk kez şubat aylarında tanışmıştık. Resmi olarak fotoğraf ve bilgileri paylaşılmaya başlanan Yeni 2019 Audi A6 modeli, mart ayında ise Cenevre Otomobil Fuarı’nda kullanıcıları ile buluşmuştu.

 

İlgi olan bu model farklı ülkelerde de düzenlenen etkinliklerle birlikte artık yollara inmeye başladı. Yeni 2019 Audi A6 yavaş yavaş satış sürecine doğru ilerlerken yeni fotoğraflarıyla satış konusunda alıcılarını etkileyecek gibi görünüyor.

 

 

Yeni 2019 Audi A6 modeli yeni jenerasyonunda eskisine göre genişlik ve büyüklük parametreleriyle ileride olduğu görülüyor. Sekizinci jenerasyon olan yeni model toplamda 4939 militmetre olarak karşımıza çıktı.

 

 

Kaputun altında geçtiğimizde ise bir adet dizel ve bir adet benzinli motor seçenekleri olmak üzere 3.0 lt lik V6 dahileri karşılamakta. Bu motorlar maksimum oranında 340 PS güç aktarabilecek. Dış tasarımında ise kullanıcılarını büyüleyen bir etki yaratıyor.

 

 

Aracın iç hacminde 12.3 inç sürücü ekranı, 10.1 inç multimedya ekranı ve 8.6 inç ile klima ve fonksiyon ekranı olmak üzere toplamda 3 ayrı ekrana yer verdiği görülüyor. İç mekana bir de ambiyans aydınlatması eklenerek Yeni A6’da muhteşem bir sürüşü keyfi yaşatıyor.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin