INFINITI QX Inspiration Concept modeliyle Detroit Otomobil Fuarı’nda “en iyi konsept otomobil” ödülünü sahibi oldu.Ayrıca “en iyi iç mekan” ödülünün de sahibi oldu.

 

Otomobil tasarımcılarını biraraya gelerek oluşturduğu Detroit Otomobil Fuarı’nda en iyi tasarımları ödüllendiren EyesOnDesign bu yıl “en iyi konsept otomobil” ve “en iyi iç mekan” INFINITI markasının QX Inspiration Concept modeline verdi. Ayrıca QX Inspiration Concept modei “en yenilikçi renk ve materyal” kullanımı ödüllerine de layık görüldü.

İlginizi Çekebilir: Subaru STI S209 Boxer Motorunu Daha Fazla Güçlendirebilir

EyesOn Design Awards ödülü 30 farklı tasarımcının oyları ile sahibini buluyor.7 farklı kategoride verilen ödül tasarımların endüstri liderleri tarafından onayı olarak değerlendiriliyor.

QX Inspiration Concept dört tekerlekten çekiş sistemine sahip. Üzerinde elektrikli motor barındıran SUV modeli INFINITI markasının gelecek vizyonunu göstermesi adına da önemli diyebiliriz.

Infınıtı markası gelecekte ne gibi modeller tanıtacağından

İlginizi Çekebilir: iki Otomotiv Devi İş Ortaklığını Açıkladı

Infiniti Fiyat Listesi, Infiniti modelleri hakkında tüm güncel kampanyaları ve haberleri, donanım paketleri, yakıt tüketimi, kullanıcı yorumları gibi birçok bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin