Spor otomobil üreticisi Ferrari kişiye özel olarak ürettiği modelini sahibine teslim etti. 1950 yılları ile 1960 yılları arasında üretimi gerçekleştirilen V12 motorlu Spider modellerinde ilham alındı ve kullanıcısı talepleri doğrultusunda üretimi gerçekleştirildi.

Kişiye özel olarak üretilen modelin ismi SP3JC olarak belirlendi. V12 motoru ve aerodinamik özellikleri ile ön plana çıkan model tam 780 bg güç üretiyor. Ferrari, bir adet ürettiği ve kullanıcısın taleplerini yerine getirerek kişiye özel gerçekleştirdiği SP3JC modelini görücüye çıkardı.

 

 

İlginizi Çekebilir: 2018 YILININ EN ÇOK SATAN OTOMOBİLLERİ BURADA

1950 ila 1960 yılları arasında üretmiş olduğu V12 motorlu Spider modellerinde ilham alınarak üretilen SP3JC, spor otomobil üreticisi Ferrari’nin Stil Merkezinde iki yıllık bir çalışmanın sonunda tekrardan yorumlandı.

Ferrari spor otomobilleri bulunan ve koleksiyoner olarakta adlandırılan Ferrari müşterisini beğenisine SP3JC modeli sunuldu. 780 bg gücünde olan ve V12 mirasını devam ettiren SP3JC, karizmatik duruşu, tasarımdaki detayları, özel çizgili hatları ve eşsiz renkleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

 

 

Ferrari’nin F12 TDF şasisi platformunda gerçekleştirilen Ferrari SP3JC modeli oldukça iddialı tasarımı ve dinamik çizgileri ile göz alıcı görünüyor.  Spor otomobilin ön tarafında bulunan hava çıkışları, ön ızgarası ve farları ile keskin tasarımını tamamlıyor. Arka kısmına geldiğimizde ise bizleri yatay kesikler ve kaslı bir görünüş karşılıyor.

İlginizi Çekebilir: Otomotiv Markası Volvo Euro NCAP Testinde Güven Tazeledi!

Kişiye özel olarak üretilen Ferrari SP3JC modelinin 780 bg gücü ve V12 motorunun yanı sıra ayrılmış camlar, parlatılmış alüminyum yakıt kapağı, karbon fiberden oluşan koltuk arkası barlar gibi bir çok belirgin detaylar da öne çıkıyor.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin