Bugünkü yazımızda

Güç ve Perforomans’ın bir arada toplandığı BMW M6 GRAN COUPE’yi inceleyeceğiz.

İlk olarak baktığımız zaman, M6 GRAN COUPE bizlere M TwinPower Turbo 8 Silindirli Benzinli Motor ile karşımıza geliyor. Bu motor bizlere 560 bg, 680 nm tork’luk çok yüksek bir güç sunuyor. Ayrıca motor fren enerjisi geri Kazanımı gibi akıllı BMW EfficientDynamics teknolojileri sayesinde verimliliği ve gücü bir arada sunabilmekte.

Arac’ın Dış Tasarımına baktığımızda ise ön kısımdaki hava girişleri arac’ın sportif duruşunu gözler önüne seriyor.

Tıpkı tavan gibi, difüzör de hafif karbon malzemeden üretilmiştir. Pru metal gümüş renk arac’ın görünümünü zenginleştirmekte ve bizlere güzel bir görünüm sunmakta.

İç Tasarıma gelindiğinde ise , dört kapıdan birini açtığımızda M logosu’nu taşıyan kapı eşik kaplamaları hemen dikkatimizi çekmektedir. Opsiyonel özellik olarak yolcuların etrafı BMW Individual Koleksiyonu tarafından sunulan en kaliteli malzemelerle sarılabilir. Bunların arasında yer alan opsiyonel ince tanecikli Platin “Merino” deri kaplama olağanüstü yumuşaklığı sunar ve bizlere hissettirir.

İncelememize burada son vereceğiz. Yukarıda ki video’yu izlediğiniz zaman görecek olacağınız mükemmel otomobile hayran kalmamanız elde değil .

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin