SUV segmenti içerisinde yaşanan yüksek rekabette bende varım demeye hazırlanan Alfa Romeo özenle tasarladığı Stelvio modeli için geri sayım büyük bir heyecanla devam ediyor.

SUV segmenti içerisinde yaşanan yüksek rekabette bende varım demeye hazırlanan Alfa Romeo özenle tasarladığı Stelvio modeli için geri sayım büyük bir heyecanla devam ediyor. Hatırlanacağı üzere marka 2017 yılının hemen başında Alfa Romeo Giulia ile otomotiv sektörüne taze bir nefes getirmişti.

Markanın merakla beklenen bir diğer modeli olan Alfa Romeo Stelvio modelinin ise ilk çeyrek içerisinde satışa sunulacağı duyurulmuştu. Ancak Mart ayının sonuna gelmemize rağmen ne yazık ki hala Alfa Romeo cephesinden satış tarihi ile ilgili olarak net bir açıklama yapılmamış durumda. Bu nedenle yeni bir SUV almak için beklemede olan ve Alfa Romeo Stelvio modelinde karar kılan kişilerin biraz daha beklemeleri gerekiyor.

Son yıllarda pek çok kişinin artık araç alımında SUV segmentini tercih etmeleri nedeni ile araba markaları da ürün gamlarında bu tip araçların sayılarını arttırmaya devam ediyor. Alfa Romeo SUV Türkiye pazarına bu nedenle girişi son derece heyecanla beklenen bir model olarak öne çıkıyor. Araç hem lüks SUV piyasasında yaşanan rekabeti arttırarak fiyatlara olumlu bir şekilde yansıyacak hem de üstün teknolojik özelliklere sahip bir araç arayan kişilerin beklentilerini tam anlamı ile karşılayacak.

505 beygire kadar çıkan motor kapasitesi ile muazzam bir güce hâkim olmanızı sağlayan Alfa Romeo Stelvio fiyat performans beklentisini de karşılamayı başarırsa ilk etapta yüksek bir sipariş oranını yakalamayı başaracak gibi görünüyor. Aracın üstün teknolojik özellikleri de rakiplerinin gözünü korkutan bir diğer artısı olarak öne çıkıyor. Sürücü kokpitine muazzam bir şekilde yerleştirilen 6,5 inç büyüklüğüne sahip dokunmatik ekranlı yol bilgisayarı sayesinde tüm özellikler parmak uçlarına taşınırken yine direksiyonda da pek çok özelliği kontrol altına alabiliyorsunuz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin