BMW‘nin yüksek performanslı makinesi Yeni BMW X6 M ilk kez 5 ay önce görüntülenmişti. Coupe-SUV model. O dönemde kamuflajı ile daha sıcak iklimlerde test ediliyordu. 2021 BMW X6 M modelinin elimize geçen son fotoğraflarında ise Alman otomotiv devinin prototipi zorlu kış şartlarına taşıdığını görmüştük. Casus fotoğraflar aracın dışını değil bu kez içini yani kabini görüntülemeyi başarmış. İşte detaylar..

Güncel BMW X6 modeline benzer bir kuruluma sahip olan model, kalın çerçeveli ve büyük bir ekranı üzerinde barındırıyor. Ayrıca araçta ekran altında havalandırma kanalları bulunuyor. Tasarımda küçük değişimlere giden BMW markası fiziksel kontrollerin bir kısmını bu kanalların altına taşımış. Ayrıca BMw ekranı ve gösterge panelinin de standart ölçülerin üzerine çıkarmış. Aracın “M” modeli olduğunun kanıtı ise vitesin üzerinde bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: 2020 Renault Megane İlk İzlenimler

BMW X6 M modelinin dış çekimine ait fotoğraflara bakarak araç hakkında yorum yapmak kolay değil. Aracın ön ve arka kısmındaki değişimleri yakından görebiliyoruz ama krom yerine siyah kaplama geleceğini düşünürsek araç daha dinamik ve heyecan verici bir görünüme kavuşacak diye tahmin ediyoruz.

BMW X6 M 600 Beygir Güç Üretebilecek

Aracın motor kısmına baktığımızda ise en az 600 beygir güç üreteceğini ayrıca 4.4 litrelik çift turbolu V8 motorunu kullanacağını söylesek sanırım yanılmış olmayız. Araç ürettiği tüm gücü tekerlere iletebilecek. DCT şanzımana sahip olacağı söylenen aracın F! Vites seçeneğini de üzerinde barındırması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni Ford Focus ST Resmen Tanıtıldı

Günümüzdeki X6 modelinin makyajlı versiyonunu henüz göremedik. Bu sebeple aracın “M” türevini beklememiz gerek. X6 M modelinin önümüzdeki yıl tanıtılacağını umuyoruz.

BMW ile ilgili tüm haberleri SIFIRARACAL.com sitesi üzerinde bulabilir, size uygun marka ve model araç hakkında fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin