Yeni Nissan Juke modelinin yaklaşmakta olduğunu hepimiz biliyoruz. Elimize geçen son fotoğraflar, Nissan markasının yeni Juke modeli üzerinde hız kesmeden çalıştığını gösteriyor. Test aracı yoğun bir şekilde kamufle dilmiş olsa da 2020 Nissan Juke kendine has ön farları, gizli araka kapı kolları ve geniş çamurlukları ile dikkat çekiyor.

Yeni Juke mevcut modelle neredeyse aynı boyutlara sahip olacak. Yeni jenerasyon Nissan Juke, muhtemelen mevcut modelin makyajlı bir versiyonu gibi olacak. En büyük değişim ise, şu anki modelin bumerang benzeri farlarının yerini alan Qashqai modeline benzer yatay farların görüldüğü arka bölümde gerçekleşmiş gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Audi A4 Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

2020 Nissan Juke modelinin ön bölümü, özellikle üç bölmeli ön far düzeniyle mevcut Juke modeline benzese bile, yeni jenerasyon Leaf V şeklindeki ızgarasıyla farklılık gösterecek.

Nissan Juke 2020

Şu an için elimizde aracın kabin teaserleri mevcut olmasa da, fotoğrafların birinde konsolun üst bölümünde yer alan yeni ekranı görebiliyoruz. Kabinin hem tasarım anlamında hem de teknoloji anlamında önemli bir revizyondan geçmesini bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: 2021 Nissan Qashqai Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

Yeni jenerasyon Juke modelinin güç konusunda turbolardan destek alacağını düşünürsek otomobilin motor yelpazesi 3 silindirli 1.0 litrelik üniteden dört silindirli 1.3 litrelik üniteye kadar değişkenlik gösteriyor. Benzinli versiyonların güç çıkış değerleri 99 bg ile 129 bg arasında değişecek. Ayrıca model 85 beygir güç üretebilen 1.5 litrelik bir dizel motor seçeneği ile de sunulabilir. Yeni Juke modelinin opsiyonel dört tekerden çekiş sistemi ile geleceği konuşuluyor. Yeni Juke modeli 2020 yılında yollarda olacak.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinde dilediğiniz marka ve model araç için fiyat teklifi alabilir, araçları birbirleri ile karşılaştırabilir, ve size en uygun aracı bularak seçim yapabilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin