Alman otomotiv devi yeni Mercedes E-Serisi modelinin makyajlı halini her ne kadar kamufule ediyor olsa da bazı detayları göze çarpıyor.

Mercedes, E- Serisi modeline ait sedan, coupe ve wagon gövde tiplerini güncelliyor. 2019 yılı içerisinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan yeni makyajlı Mercedes E-Serisi’nin sedan gövdesine sahip versiyon test esnasında casus kameralara yakalanmış. Yakalanan bu görüntülerde yoğun kamufulajla test edilen E-Serisi görülüyor.

 

 

İlginizi Çekebilir: 2020 Mercedes-AMG GLB 35 test Sırasında Görüntülendi

2019 Mercedes E-Serisi modelinde göreceğimiz değişikler oldukça fazla gibi görülüyor. Modelin ön yüzünden baktığımızda Mercedes CLS modelindeki ön farlara sahip olduğunu görüyoruz. ön tampon ve ön ızgara gibi yerlerin kamuflajlı olmasından dolayı değişiklik olacağı bekleniyor. Aynı şekilde aracın arka tarafında yer alan tampon ve far gurubu da kamuflajlı olduğundan buralarda da güncelllemeler olacağı bekleniyor.

Makyajlanan yeni Mercedes E-Serisi casus fotoğrafları ile iç mekandaki tasarımlarını gösteriyor. Görünütülenen bu iç mekanın güncelliği Mercedes’in üst segmentteki modellerinden çok tanıdık görünüyor. Standart E-Serisi modeline göre iç mekandaki farklılık orta konsoldaki mause’a benzer olan bir kontrolcünün yerini touchpad’in aldığını görüyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilir: En iyi Suv ödülünün sahibi Jeep Wrangler oldu

Yeni Mercedes E-Serisi’nde teknik özelikleri ve motor seçenekleri hakkında ne gibi bir değişiklik yaptığı henüz bilinmiyor. Fakat tahmin edecek olursak iç ve dış mekandaki tasarımsal değişikliklerden dolayı teknik kısımda bir değişiklik olmayacak gibi görünüyor. Çünkü motorlar yeni geliştirilmiş ve verimli performanslara sahip. Ayrıca yeni Mercedes E-Serisinin station wagon ve coupe gibi gövde tiplerinin de makyajlanmakta olduğunu biliyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin