Bu ay içinde tanıtımının yapılması planlanan 2019 Volkswagen Touareg, sürüş dinamiklerinin yanı sıra sınıf atlayan kokpitiyle de iddialı görünüyor.

Pekin Otomobil Fuarı‘nda düzenlenecek etkinlikte tüm dünyanın karşısına çıkacak olan Toureg parça parça kendisini göstermeye devam ediyor. Test sırasında kamuflajsız olarak sızdığı günden beri dış kısmında hiç olmadığı kadar kaslı bir yapıyı barındıran Touareg, iç dünyasından gelen ilk resmi fotoğraflarla da ne kadar ileriye gittiğini kanıtlıyor.

 

 

 

Yeni nesil devasa ekranlar Arteon ve Passat gibi, Touareg’de de en temel farkları dijital ekranlar oluşturacak.

Direksiyonunun arkasında 12 inç‘lik sürücü ekranına yer verilmiş modelin konsolunda ise 15 inç‘lik devasa multimedya ekran konumlandırıldığı görülüyor. Volkswagen’in, Innovision Cockpit adını verdiğini yüksek çözünürlüklü ve zengin grafikli sürücü ekranı üzerinde durduğunu belirtiliyor

Kokpitte kullanılan alüminyum ve gerçek ahşap malzemelerle kalitenin de gözle görülür oranda artırılmıl olduğunu görüyoruz. Touareg’de arka tekerlekten manevra, havalı süspansiyon ve savrulma stabilizasyonu gibi parçalar da sürüş konusundaki temel farkı gözler önüne seriyor.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin