Hızlı ve Öfkeli filminin yeni sezon serisinde yeni Toyota Supra oynamaya hazır görünüyor.

Yeni 2019 Toyota Supra henüz bayilere dahi gitmemiş olsa da digital ortamdan çoktan modifiye edilmiş. Prior Design’in elinden çıkan gövde kiti Toyota Supra’ya daha geniş ve daha kaslı bir hava katmış.

İlginizi Çekebilir: 2019 Renault Clio’nun iç mekanı tanıtıldı 2019 Yeni Renault Clio

Prior Desing, henüz gelişimi tamamlanmamış geliştirilmeye devam eden gövde kiti hakkında herhangi bir bilgi sunmamış olsa da paylaşılan fotoğraflardan modelin hikayesi anlaşılabiliyor. Genişletilen çamurluklar 2019 Toyota Supra modelini  daha geniş hacimli gösterirken kaput üzerinde görünen hava girişleri de BMW markasından alınan sıralı 6 silindirli motorun daha iyi nefes almasını sağlayacak. Arka tarafta ise gösterişin yanı sıra üretilen downforce’u etkileyeceği tahmin edilen kanat göze çarpıyor.

Daha da büyük olan jantlarla yola temas eden yeni Toyota Supra’nın ön çamurlukları üzerinde yer alan hava panjurlarını barındırıyor. Ön tarafta yer alan splitter’ı da geçmemek lazım tabi.  Splitter o kadar büyük ki mutlaka göze çarpıyor.

İlginizi Çekebilir: Toyota Rav4 yenilendi 2019 Toyota Rav4

Zaman içerisinde modifiye firmaları Toyota Supra projesi ile karşımıza daha fazla çıkacaklardır. Eğer ateşli bir Supra düşünüyorsanız Toyota’nın elinden çıkan GRMN versiyonuz beklemeniz lazım. Standartlarında 3.0 lt’lik I6’sından 340 beygir güç 500 Nm tork elde eden Supra modelinin Gazoı Racing Masters of Nürburgring versiyonu rahatlıkla bu çıtayı aşacaktır. BMW Z4 modelinde aynı motordan 382 beygir güç ürettiğini biliyoruz GRMN de bu rakamlarda performans sunacaktır.

Yeni 2019 Toyota Supra modeli yaz aylarında satışa sunulacağı bekleniyor.

Toyota Supra 2019 fiyat listesi, Toyota Supra teknik özellikleri gibi merak ettiğiniz tüm konulara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin