Toyota Corolla’nın TRD performans paketi ilk kez Japonya’da sevenleriyle buluşacak.2019 Toyota Prius performans bazında yepyeni bir seviye olacak.

 

 

Toyota Prius, hibrit otomobil ailesinin önemli üyelerinden bir tanesi konumunda. Geçtiğimiz ay Los Angeles Otomobil Fuarı’nda güncellenerek karşımıza çıkan 2019 Toyota Prius, eski görünümü ile ilgisi olmayan yepyeni bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Prius üzerinde yapılan değişiklikler standart bir görünüme sahip olan Prius modelini sportif bir görünüme kavuşturmuş gibi görünüyor. Toyota markasının performans departmanı TRD, Prius üzerinde karakteristik değişimlere giderek çok daha dikkat çeken bir otomobil yapmış gibi görünüyor. 2019 Prius modelinin temel yenilikleri arasında gövde ve jant seti bulunuyor. Gövde ve jant setinde meydana gelen yenilikler kullanıcının dikkatini çekecek gibi görünüyor

İlginizi Çekebilir: Türkiye’de Lastik Kiralama Dönemi Başladı

 

 

2019 Toyota Prius’da Neler Değişti

Prius modeli üzerinde değişimler ilk olarak tamponlardan başlıyor. TRD ekibi aracın dış görünümü ile birlikte aerodinamik değerlerine de katkı sağlayan ön lip,marşpiyel ve difüzörün birbirini tamamlayıcı rol üstleniyor. Performans olarak otomobili bir üst düzeye taşımak adına çift çıkışlı egzoz kullanılmış. Paketin beraberinde 15 inç ile 18 inç arası jant setleri kullanılmış. Kullanılan bu jant setleri oldukça dikkat çekiyor. İlk kez Tokyo Otomobil Fuarı kapsamında önümüzdeki ay sergilenecek olan performans modelinin parçalarının satışı kademeli olarak gerçekleştirilecek.

İlginizi Çekebilir: 2019 Subaru Forester STI ve Impreza STI Konseplerini Tanıttı

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin