Otomotiv devi Renault otomobil almayı düşünenler için ilgi çekecek kampanyalar sunuyor. Clio modelinden Megane modeline kadar birçok modellerinde kullanıcılarını sevindirecek haber.

Renault markası şubat ayında Megane Sedan, Clio Hatchback Clio Sport Tourer ve hafif ticarilerde %0 faizin yanı sıra 2018 model binek araçlarda avantajlı fiyatlar sunuyor.

 

 

İlginizi Çekebilir: Yeni Renault Clio Hibrit Motorla Geliyor

Kampanya dahilinde Megane Sedan, Clio Hatchback Clio Sport Tourer modellerinde 24 bin TL kredi ve 12 ay vade seçeneğiyle %0 faiz fırsatı sunuluyor.

Hafif ticarilerde ise 60 bin TL kredi kullanacaklar için 12 ay vade seçeneği ile  %0 faiz avantajından faydalanabilirler.  Hafif ticari ve tüm binek modellerde 60 bin TL ve 30 ay vade seçeneğine %1.99 faiz oranı verilirken, daha fazla vade ve kredi imkanı isteyen müşteriler içinde otomotiv devi Renault avantajlı uygun faiz oranları sunuyor.

İlginizi Çekebilir: Fiat Doblo Cargo’nun Elektrikli modeli geliyor

Araç kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen Renault, şubat ayı kampanyalarındaki cazip fırsatların yanısıra 2018 model binek otomobillerde cazip ve uygun fiyatlar sunmaya devam ediyor. Perakende müşteriler için şubat ayında 2018 model devlet teşvikli Megane Sedan 86 bin 900 TL’den ve Clio Hatchback 66 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla  kullanıcılarını bekliyor.

2 YORUMLAR

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin