Opel Crossland X, 2019 model 1.5 lt 120 bg turbo dizel 6 ileri otomatik vites seçeneği ile Opel kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Yeni Crossland X özel lansman kampanyası, finansmanı seçenekleri ve mevcut 1.2 lt benzinli 110 bg otomatik vites seçeneğiyle birlikte SUV kullanıcıları için cazip bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

 

 

Alman otomotiv devi Opel’in 2017 yılında EuroNCAP tarafından güven alarak sınıfında en güvenilir SUV modeli Crossland X modelinde yeni satışa sunulan 1.5 lt turbo dizel motor seçeneği 3750 devirde 120 bg güç üretirken, 1750 devirde ise 300 Nm tork sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir: 2021 Honda Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

 

 

6 ileri otomatik vites şanzıman ile eşletirilen motor performans ve konfor konusunda tüm iddiasını ortaya koyuyor.

Yeni Opel Crossland X modelinin giriş donanım seviyesinden itibaren satılan yeni şanzıman ve motor seçeneğinin iddialı olduğu bir diğer alan ise yakıt ekonomisidir. Dizel otomatik seçeneğiyle Crossland X’in tüketim değerleri ise şu şekilde ;

Şehir içi yakıt tüketimi 4,4 lt

Şehir dışı yakıt tüketimi 3,8 lt

Ortalama yakıt tüketimi 4,0  lt olarak açıklandı.

 

 

Yeni seçenek olarak kullanıcılarının beğenisine sunulan dizel otomatik Crossland X sunmuş olduğu bu değerler ile 0’dan 100 km/h hıza ulaşması 11,5 saniyedir.

PACE stratejik planı doğrultusunda Avrupa ülkelerinde düşük emisyon konusunda lider olmayı hedef alan otomobil üreticisi Opel, Crossland X modelinde sunmaya başladığı yeni 1.5 lt 120 bg dizel motoruyla birlikte bu alandaki kararlılığını da kanıtlıyor.

 

 

İlginizi Çekebilir: 2019 Volkswagen Golf Kış Testinde Görüntülendi

En güncel olan 6.2 emisyon sınırlamalarını tamamen karşılayan motor, km başına ortalama olarak 105 gr. emisyon değerine sahip.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin