Güvenli araç konusunda her zaman çıtayı belirleyen Volvo, Cenevre otomobil fuarı öncesi V60 ile ilgili çoğu detayı paylaştı. Oldukça yenilikçi bir adım ile gün yüzüne çıkan model içerisinde barındırdığı teknolojik donanım ile de sınıfının en üst düzey modellerinden biri olacak.

841 lt ile devasal bir bagaj hacmi ile karşımıza çıkan V60, bu konuda da rakiplerine oldukça fark atıyor. Koltuklar katlandığında ise bagaj hacmi daha da büyüyerek 1.364 litreye kadar çıkıyor. Volvo ailesinin tüm karakteristik özelliklerini içerisinde barındıran modelde yüksek çözünürlüklü 9 inç  ebatında bir dijital panele sahip.

Hem benzin ve dizel hem de hibrit seçeneği ile üç farklı alternatif ile satılacak aracın versiyonları T6, T6 Twin, T8, D3 ve D4 olarak şekilleniyor

Dört tekerlekten çekişli versiyonun 390 beygirle en üst noktada yer aldığı aracın hibrit motorlu versiyonunu ise 2019 yılında satışa çıkacak. Volvo V60 Fiyat Listesi ise henüz netlik kazanmadı. Aracın motor seçeneklerinin detayları ise şu şekilde.

2018 Volvo V60 Resimleri

 

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin