Ford’un B segmentindeki yıldızı Fiesta, yenilenen özellikleri ile Türkiye’de.
Ford’un B segmentindeki yıldızı Fiesta, yenilenen özellikleri ile Türkiye’de.

2017 model Fiesta’nın motor ve donanım seçenekleriyle birlikte fiyatlandırmaları da belli oldu.

 

Avrupa otomobil pazarında en çok satan üç otomobil arasında yer alan Fiesta, ülkemizde Trend, Titanium veST-Line olmak üzere üç farklı versiyonda satışa sunulacak.

Ford tarafından en teknolojik küçük olarak nitelendirilen Fiesta, elektronik yapısı ile bu iddiayı doğruluyor.

Ford’un diğer araçlarında da yer verdiği sesli komut algılama sisteminin geliştirilmiş bir serisine sahip olan yeni jenerasyonda; aktif park asistanı, kör nokta uyarı, şerit takip ve uyarı ve aktif trafik uyarı gibi sistemler başta olmak üzere sürücüye yardımcı 15 yeni sürüş asistanı bulunuyor. Bunlara ek olarak gelişmiş çarpışma algılama sistemiyle donatılan Fiesta, 130 metreye kadar muhtemel çarpışmalara karşı sürekli tetikte bekliyor olacak.

AppLink ve Ford SYNC 3 gibi teknolojileri, aileniz ve arkadaşlarınızla her zaman bağlantıda kalmanızı sağlıyor. B&O Play ses sistemine sahip Yeni Ford Fiesta, sevdiğiniz müzikleri dinlemeyi her zamankinden daha keyifli hale getiriyor.

Yeni Ford Fiesta ile seyahat etmek dış dünyayla teması kesmek anlamına gelmiyor. Ford SYNC 3, akıllı telefonunuzla entegrasyonu destekliyor ve her şeyin kontrolünüz altında olmasını sağlıyor. Telefon görüşmelerinizden mesajlarınıza, müzik sisteminden telefonunuzdaki uygulamalara kadar her şeyi dokunmatik ekran üzerinden veya sesli komutlarla gerçekleştiriyor.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin